ثبت استارت آپ در قطر

ثبت استارت آپ ، جذب سرمایه گذار و معرفی به شتابدهنده های قطری

شواهد سال های اخیر در حوزه اقتصاد خبر از تغییرات اساسی در نوع شرکت های رده اول جهانی میدهد. شرکت های تکنولوژی محور در اقتصاد های بزرگ مثل آمریکا و چین در حال ارتقا به رتبه های اول هستند. پیرو تغییرات ذکر شده ، شرکت های کوچک به عنوان SME ها و استارت آپ ها و علی الخصوص آن ها که در حوزه های تکنولوژی فعالیت میکنند ، به نظر میرسد که آینده اقتصاد جهان را شکل میدهند .
از همین رو ، بنگاه های بزرگ اقتصادی از هم اکنون حساب ویژه ای روی چنین شرکت هایی که احتمالا در آینده تبدیل به غول های بزرگی خواهند شد باز کرده اند.
استارت آپ ها این روزها جذابیت زیادی برای سرمایه گذاران کلان پیدا کرده اند و مراکز حمایتی بسیاری با عناوینی مثل پارک های تکنولوژی ، انکیباتورها و اکسلریتورها در جهان شکل گرفته اند.
قطر هم برای حضور در این بازی پرسود شرایط ویژه ای برای حمایت از استارت آپ ها در حوزه های مختلف برای متقاضیان و صاحبان ایده فراهم کرده است . Go2Qatar.com با شناخت کامل از مراکز رشد ، تسهیلات موجود و ارتباط با شبکه ای از سرمایه گذاران قطری و بین المللی آمادگی ارائه خدمات به متقاضیان و بینانگذاران استارت آپ ها در استیج های بذری ، سری A و حتی بالاتر برای جذب سرمایه های بزرگتر را دارد .

بیزینس پلن

طراحی بیزنس پلن برای ارائه به سرمایه گذار

فیزیبیلیتی استادی

ارائه طرح توجیهی پروژه بصورت حرفه ای

فایننشیال پروجکشن

ارائه طرح پیش بینی مالی پروژه

اپلای در مراکز حمایتی

معرفی پروژه به سرمایه گذاران و مراکز حمایتی

خدمات اقامتی

محیا نمودن شرایط اقامتی ارزان برای تیم استارت آپ

خدمات ویزا

ارائه خدمات حرفه ای ویزا برای تیم

فرم درخواست خدمات

اگر در مورد نحوه و روند دریافت خدمات مرتبط با استارت آپ سوال دارد و یا برای شروع روند ثبت استارت آپ نیاز به مشاوره دارید ، فرم زیر را تکمیل کنید . همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .