سرمایه گذاری در قطر


سرمایه گذاری در قطر

کشور قطر، ثروتمندترین کشور جهان، در راستای تحقق سند چشم انداز 2030 و توسعه گردشگری و زیرساخت های تولید و تجارت و عمران و میزبانی رویدادها و مسابقات ورزشی از جمله جام جهانی 2022 برنامه ریزی و سرمایه گذاری گسترده ایی انجام داده است. این فرصت مناسبی است برای سرمایه گذاران خارجی تا در قطر فعالیت اقتصادی خود را راه اندازی و گسترش دهند. مجموعه GO2QATAR.IR سال هاست که با تسلط و اشراف به بازار و مراحل اداری قطر سرمایه گذاران ایرانی و خارجی را همراهی می کند. ما با ارایه خدمات حرفه ایی مانند ثبت شرکت در قطر، معرفی کفیل قطری، پیدا کردن مغازه یا دفتر کار، مشاوره خرید مسکن، تاسیس کارگاه و کارخانه و تامین نیروی کار، تامین تجهیزات، تور داخلی، طراحی و چاپ کاتولوگ و پروفایل و وبسایت و کارت ویزیت فوری، مشاوره و گرفتن وقت ملاقات با شرکت ها و موسسات قطری در خدمت شما هستیم.


حضور بیش از 10 ساله Go2qatar در قطر و میلیون ها درهم سرمایه گذاری موفق ، حاصل و مبین تجربه و تخصص ما در حوزه سرمایه گذاری در کشور قطر است


خدمات 360 درجه Go2qatar به سرمایه گذاران


حضور در بازار پرمنفعت قطر، پیش نیازهایی دارد که شرکت ما تمامی این ابتداییات را در قالب پکیجی کامل ، به سرمایه گذاران ارائه نموده است. سال ها حضور در بازارسرمایه گذاری قطر ، این فرصت را به مشتریان ما داده تا بهترین خدمات را در کوتاهتری زمان و به صرفه ترین قیمت دریافت کرده ، و بسیار سریع وارد فازهای مرتبط با سرمایه گذاری شوند. لیست خدمات ما به شرح ذیل است :


معرفی کفیل قطری

معرفی افراد معتبر و پرسابقه

ثبت شرکت در قطر

درکمترین زمان ممکن

یدا کردن مغازه یا دفتر کار

در بهترین موقعیت با بهترین قیمت

مشاور خرید مسکن

با مناسبترین شرایط ممکن

تاسیس کارگاه و کارخانه

انجام کلیه امور ثبتی و دریافت مجوزها

تامین نیروی کار

متخصص و غیر متخصص

فرم درخواست مشاوره سرمایه گذاری

به منظور دریافت مشاوره های سرمایه گذاری ، فرم زیر را تکمیل نمایید . همکاران مشاور ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و خدمات قابل ارائه به شما را تبیین مینمایند.