نمایشگاه ها و رویدادهای قطر

حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای قطر با Go2Qatar

یکی از راههای ورود به بازار قطر شرکت در نمایشگاه ها و کنفرانس های تخصصی و غیر تخصصی این کشور است.
اینجا محلی است برای دیدار و ارتباط گرفتن با شرکت های قطری و بین المللی با هدف جهانی شدن و دسترسی پیدا کردن به بازارهای جدید برای محصولاتتان. قطر با رشد اقتصادی بالا و توسعه سریع، فضای جذابی را برای شرکتهای خارجی فراهم کرده است.
مجموعه Go2Qatar.com سال هاست که افتخار همکاری با تجار، تولید کنندگان، بازرگانان، صادرکنندگان و برند های ایرانی و خارجی در قطر دارد. ما با ارایه خدمات حرفه ایی مانند طراحی و غرفه سازی، تامین تجهیزات نمایشگاهی، مترجم عربی و انگلیسی، فروشنده و بازاریاب محلی، راهنما، اجاره خودرو، تور داخلی، تبلیغات، طراحی و چاپ کاتولوگ و پروفایل و کارت ویزیت فوری، مشاوره و گرفتن وقت ملاقات با شرکت ها و موسسات قطری در خدمت شما هستیم.

فرم درخواست خدمات

اگر برای نحوه حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای آینده قطر چه به عنوان شرکت کننده و غرفه دار و چه به عنوان بازدید کننده نیاز به مشاوره دارید ، فرم زیر را تکمیل کنید . همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

در جریان تازه ترین رویدادها و نمایشگاه های قطر باشید

با توجه به تخصص ما در حضور در نمایشگاه های بین المللی قطر ،هر هفته تازه ترین اخبار مربوط به این حوزه را در این بخش بروزرسانی میکنیم. با Go2qatar همراه باشید.

06آذر 1399
رویداد ورزشی قطر

رویداد ورزشی قطر

رویداد ورزشی تست